March 2013

Ashley Benson» Biography

5. march 2013 at 14:27 | © DAILY-ACTRESSES | Posted by Dixie |  » ASHLEY BENSON
Celé jméno: Ashley Victoria Benson
Datum narození: 18.12.1989
Místo narození: Long Beach [Kalifornie]
Výška: 165 cm

Info»Ashley začala ve třech letech tančit balet, jazz a hip-hop. V pěti letch byla modelkou tanečních magazínů. V osmy letech hrála v klipu NLT "That girl".
V roce 1999 Ashley začala svou hereckou kariéru. Ze začátku se objevovala v reklamách, ale rychle přešla k filmu a seriálu.
V roce 2004 podepsala tří-letou smlouvu s denním seriálem "Days of our Lives", a 12.11.2004 začala hrát svou roli Abigail "Abby" Deveraux, nejstarší dítě Jack Deveraux and Jennifer Horton, až do 2.5.2007.
Ashley v roce 2009 hrála na stanici ABC v seriálu Eastwick, kde hrála Miu, dospívající dceru Roxie Torcoletti (Rebecca Romijn).
V prosinci 2009 dostala Ashley roli Hanna Marin v televizním seriálu "Pretty Little Liars" . Seriál je na motivy kižní série, kterou napsala Sara Shepard.


Phoebe Tonkin» Biography

5. march 2013 at 14:16 | © DAILY-ACTRESSES | Posted by Dixie |  » PHOEBE TONKIN
Celé jméno: Phoebe Jane Elizabeth Tonkin
Datum narození: 12.7.1989
Místo narození: Sydney [Austrálie]
Výška: 178 cm

Info»Phoebe Tonkin celým jménem Phoebe Jane Tonkin se narodila 17.10.1989. Už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující balet, hip hop a moderní tance.

Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O just add water (H2O, stačí přidat vodu), ve kterém hraje mořskou pannu Cleo Sertori. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu. Je to vlastně její první role v televizi, ale když dostala roli Cleo nebyla moc dobrou plavkyní a tak musela tvrdě trénovat aby si svou roli udržela

Phoebe dotočila druhou sérii H2O a už v této době se natáčí série třetí. Doufejme, že její sláva ještě poroste.Stejně tak,jako Claire Holt začala hrát v celosvětově známém seriálu Upíří deníky postavu vlkodlačice Hayley.

Claire Holt» Bioghraphy

5. march 2013 at 14:08 | © DAILY-ACTRESSES | Posted by Chloé |  » CLAIRE HOLT
Celé jméno: Claire Rhiannon Holt
Datum narození: 7.7.1988
Místo narození: Brishbane [Queensland, Austrálie]
Výška: 169 cm

Info»Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve kterém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy Gilbert v serálu "H2O" stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina. Teď hraje původní upírku Rebekah v seriálu The Vampire Diaries.
Credits
| |